O mnie

Z pasji do podatków zostałam doradcą podatkowym.

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt przedstawić Państwu Kancelarię podatkową pełną pasji i zaangażowania w sprawy Klienta.

Całą swoją karierę zawodową poświęciłam zgłębianiu prawa podatkowego obowiązującego w Polsce jak również w UE i na świecie. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę. W roku 2007 ukończyłam wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego pisząc pracę dyplomową u najlepszego polskiego eksperta podatkowego prof. Witolda Modzelewskiego. Następnie w roku 2009 ukończyłam Podyplomowe Studium Podatków i Prawa Podatkowego również na Uniwersytecie Warszawskim.

W latach 2007 – 2011 pracowałam dla Ministerstwa Finansów poznając cały aparat skarbowy od wewnątrz. Zdobyłam tam cenne doświadczenie, które pomaga mi dzisiaj szybko kończyć postępowania podatkowe Klientów.  W marcu 2011 r. uzyskałam licencję doradcy podatkowego o numerze 11669 i postanowiłam otworzyć własna praktykę.

Przez te kilka lat stałam się ekspertem podatkowym, docenionym przez ogólnopolski portal jakgazeta.pl. Piszę liczne komentarze w ogólnopolskim dzienniku prawno-gospodarczym Dziennik Gazety Prawnej.
W powiatowym tygodniku Linia Otwocka oraz w miesięczniku dla branży funeralnej Kultura Pogrzebu mam stałe rubryki z zakresu tematyki podatkowej. Fundacja Kobiety Nauki (Polska Sieć Kobiet Nauki) przyjęła mnie do grona Kobiet-Ekspertek, co traktuję jako wyjątkowy zaszczyt.

Klientami Kancelarii są spółki powiązane z kapitałem zagranicznym, krajowe spółki rodzinne oraz inni przedsiębiorcy z sektora MŚP. Do tej pory nie przegraliśmy ani jednej sprawy sądowej. To świadczy
o pełnym zaangażowaniu w sprawy Klientów. Zawsze jednak staramy się, aby sprawy zakończyły swój bieg w urzędzie skarbowym.

Będziemy zaszczyceni świadcząc usługi także dla Państwa firmy.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej Kancelarii
Iwona Emilia Chłopek
właściciel Kancelarii